Deň sv. Valentína

Deň svätého Valentína 14.2.2024 sme na našej škole oslávili písaním si valentínskych prianí, ktoré žiačky z 9. ročníka potom čítali v školskom rozhlase. Valentínska pozornosť  vždy poteší, tešili sa z nej všetci obdarovaní žiaci aj učitelia, ktorým potom valentínske priania žiačky Soňa Gašparíková z 9.A triedy a Alexandra Szekeresová z 9.B triedy osobne priniesli. Náš obdarovaný pán riaditeľ Mgr. Róbert Jonáš bol  tiež osobne poďakovať  žiakom za krásne ilustrované valentínky, ktoré mu urobili veľkú radosť.  Teší nás, že do písania prianí sa zapojilo veľa žiakov, pretože krabica valentínskych prianí bola plná.

Najväčší dar je byť milovaný, a preto všetkým žiakom a zamestnancom školy prajeme veľa lásky v osobnom aj pracovnom živote.

Mgr. Mária Dobiášová