Ocenenia za jesenný zber papiera 2020/2021

Konečne sa naši žiaci dočkali nástupu do školy a zvítali sa s veľkou radosťou v školských laviciach. Boli dlhší čas doma a takmer aj zabudli ako sa snažili a bojovali o prvenstvo v jesennom zbere papiera. Za snahu ich čakalo prekvapenie. Dňa 8. mája boli žiaci odmenení pochvalným diplomom a prvé tri triedne kolektívy na prvom a druhom stupni získali finančnú odmenu Jednotlivcov na prvých troch miestach potešila červená kartička nabitá finančnou čiastkou, za ktorú si môžu spoločne s rodičmi nakúpiť potreby podľa vlastného výberu. Za ceny, ktorými sme odmenili žiakov, veľmi pekne ďakujeme Rodičovskému združeniu Bethlenko a vedeniu našej školy G. Bethlena.  Radosť ocenených môžete sledovať na priložených fotografiách.

Monika Petrášová