Čarovná noc s Andersenom

Viete o tom, že rozprávka Hansa Christiana Andersena Škaredé káčatko má už viac ako 180 rokov? Tento spisovateľ napísal 156 rozprávok. Práve takéto zaujímavosti a mnoho iného sa dozvedeli žiaci tretieho ročníka, ktorí sa zúčastnili čarovnej akcie s názvom Noc s Andersenom. Počas tejto noci zažili mnoho zábavy, súťažili, spievali, hrali divadielko, hľadali poklad, tancovali, hrali sa, čítali a získavali nové vedomosti. Po vyčerpávajúcich aktivitách si pochutnali na výbornej večeri. Pred spaním si pozreli rozprávku a následne sa uložili na spánok. Po „krátkej“ noci si pochutnali na skvelých raňajkách. Ako odmenu za excelentne zvládnutú noc a všetky aktivity si odniesli odznak a pohľadnicu. Žiakom sa Noc s Andersenom veľmi páčila a odniesli si z nej veľa krásnych zážitkov.