Fantastické umiestnenie našej žiačky v okresnom kole Technickej olympiády

Dňa 23.11.2023 sa uskutočnil 14. ročník okresného kola Technickej olympiády na Strednej odbornej škole technickej v Šuranoch. Našu školu reprezentovala v kategórii B žiačka VII.C triedy Emma Kasášová, ktorá si vo veľkej konkurencii vybojovala nádherné 1.miesto. Popasovala sa s teoretickým testom a praktickou časťou, ktorej cieľom bolo - na základe pripraveného materiálu - použitia nástrojov, náradia a pomôcok vyrobiť funkčný výrobok - brúsidlo na ceruzky. Emmka sa s výrobkom naozaj dôsledne pohrala, čím si zabezpečila postup do krajského kola.
Veľmi pekne ďakujeme pani učiteľke PaedDr. Beátke Macákovej za precíznu a dlhodobú prípravu, ktorá priniesla vytúžené ovocie.
Z krásneho úspechu našej talentovanej Emmky máme veľkú radosť, srdečne jej blahoželáme a prajeme jej veľa šťastia v krajskom kole Technickej olympiády!
Ďakujeme za excelentnú reprezentáciu školy, mesta a okresu Nové Zámky.
Autor článku PaedDr. Oľga Kasášová