Fantastický úspech našej žiačky v krajskom kole Technickej olympiády

Dňa 07.02.2024 sa naša žiačka, víťazka okresného kola, Emma Kasášová (7.C) zúčastnila krajského kola Technickej olympiády - v kategórii B - v Strednej odbornej škole drevárskej v Topoľčanoch.
Olympiáda pozostáva z dvoch častí. Po absolvovaní teoretického testu nasledovala praktická časť. Na základe technického nákresu zhotovila výrobok, ktorý hodnotila odborná porota. Vyrobila loďku. Vo veľkej konkurencii sa naozaj nestratila.
Emmka statočne bojovala, vysúťažila si piate miesto v krajskom kole a stala sa úspešnou riešiteľkou. Veľká vďaka za prípravu patrí pani učiteľke PaedDr. Beátke Macákovej, ktorá sa Emmke dlhodobo a precízne venovala. Našej olympioničke srdečne blahoželáme a prajeme jej veľa zdravia a ďalších úspechov!
Ďakujeme za skvelú reprezentáciu školy, mesta a okresu Nové Zámky.