Fantastický úspech v okresnom kole recitačnej súťaže Šaliansky Maťko 2022

Dňa 25.3.2022 sme sa zúčastnili v okresnom kole recitačnej súťaže v prednese slovenských povestí Šaliansky Maťko 2022. Uskutočnila sa v Základnej škole na Bernolákovej ulici v Šuranoch. Našu Bethlenku reprezentovali dve žiačky. 1. kategóriu zastupovala Viktória Kádeková (3.C), ktorá sa rozhodne vo veľkej konkurencii svojich rovesníkov nestratila. Žiačku pripravovala pani učiteľka PaedDr. Gabriela Mizereová. V 2. kategórii súťažila Emma Emma Kasášová (5. C), ktorá nás excelentne reprezentovala. Vybojovala si prvé miesto, čím si zabezpečila postup do krajského kola, ktoré sa bude konať v Nitre. Obom dievčatám ďakujeme za vynikajúcu reprezentáciu . Emmke blahoželáme a prajeme jej veľa úspechov v krajskom kole!

PaedDr. Oľga Kasášová