Majstrovstvá okresu Nových Zámkov

Deň 15.máj 2024 patril Majstrovstvám okresu NZ v školskej atletike žiačok v Nových Zámkoch. Našu školu reprezentovalo družstvo žiačok v tomto zložení: Karolína Juhászová, Kiara Szarvasová, Lívia Lestyánszka, Chiara Kovačicová, Lara Lizáková, Tamara Košíková, Zoe Moravčíková a Scarlett Katonová.

Beh na 6Om bezkonkurenčne vyhrala žiačka Karolína Juhászová, za čo si do svojej zbierky môže pridať ďalšiu zlatú medailu za 1.miesto.

V tejto disciplíne zabojovala aj o rok mladšia žiačka Kiara Szarvasová, ktorá získala striebornú medailu za 2.miesto.

Vrh guľou je obľúbenou disciplínou našej Lívii Lestyánszkej, ktorá si domov odniesla bronzovú medailu za umiestnenie na 3.mieste.

Štvorici dievčat v zložení Kiara Szarvasová, Karolína Juhászová, Lara Lizáková a Zoe Moravčíková sa podarilo umiestniť sa na krásnom 1.mieste v štafetovom behu 4x60m.

Víťazkám gratulujeme a veľká vďaka patrí aj všetkým zúčastneným žiačkam za reprezentáciu našej školy a za podporu ich rodičov.