Majstrovstvá okresu Nové Zámky v školskej atletike žiakov a žiačok

Deň 24.apríl patril Majstrovstvám okresu NZ v školskej atletike žiakov a žiačok v Nitre. Našu školu reprezentovalo družstvo tých najaktívnejších  a najusilovnejších  žiakov a žiačok v tomto zložení: Samuel Róža, Sebastián Petrovics, Samuel Dobiáš, Marko Mituchovič, Sebastián Fazekas, Rózsa Gyűrösi, Vivien Vrzala, Karolína Juhászová, Lara Lizáková a Kiara Szarvasová.

Samuel Róža obsadil 3.miesto v behu na 800m, Sebastián Petrovics si vybojoval 3.miesto v behu na 60m a štvorici dievčat v zložení Kiara Szarvasová, Karolína Juhászová, Lara Lizáková a Rózsa Gyűrösi sa podarilo umiestniť sa na krásnom 2.mieste v štafetovom behu 4x60m.

Víťazom a víťazkám gratulujeme a veľká vďaka patrí aj všetkým zúčastneným žiakom a žiačkam za reprezentáciu našej školy.

Mgr. Anikó Decsi