Prvý mesiac na škole zvládli naši prváci na jednotku!

Hoci v prvé dni malí prváčikovia kráčali po chodbách Bethlenky s miernymi obavami, v týchto dňoch je tomu inak. Čas beží a za tú malú chvíľku si vybudovali prvé školské priateľstvá, spoznali svoje prvé pani učiteľky, naučili sa prvé písmenká a získali i nové zážitky. Strach z nich rýchlo opadol. Čo všetko si naši prváci pribalia do vienka spomienok na celý život? Budú to predovšetkým práve tieto dobrodružstvá z prvého ročníka ZŠ, na ktoré každý z nás dospelých neustále v dobrom spomína. Veľakrát to nie je jednoduchá cesta, preto i malý úspech musí byť vždy odmenený. Žiakom prvých ročníkov bola udelená symbolická pochvala, ktorú im odovzdávali ich triedne pani učiteľky vo forme veselých diplomov za ich úspešné zvládnutie prvého mesiaca v škole.

Mgr. Veronika Sedláčková