Školský výlet do Bratislavy - VI.A, VII.B

Nastal dlhoočakávaný deň, keď sa žiaci VII.B a VI.A dočkali školského výletu. Napriek upršanému počasiu sme vyrazili do Bratislavy. Navštívili sme Cosmos Discovery. V bratislavskej Inchebe si deti mali možnosť pozrieť reálne vybavenie kozmonautov, bez ktorého sa vo svojich vesmírnych výpravách nezaobídu... Výstava nás previedla históriou pilotovaných vesmírnych lodí od počiatkov až po súčasné plánované misie. Deti si mali možnosť vyskúšať rozličné atrakcie skákajúce rakety, kozmobalóniky a rôzne iné... Po užití si fantastických atrakcií sme išli do Avionu. Unavení, ale naplnení množstvom zážitkov, sme sa vrátili domov, kde nás očakávali naši drahí rodičia. Tešíme sa na ďalšie školské výlety a exkurzie!