Skvelý úspech našej žiačky v celoslovenskom kole rečníckej súťaže Štúrov Zvolen

V dňoch 12.06.2024 - 13.06.2024 sa naša žiačka VIKTÓRIA KÁDEKOVÁ (5.C) - víťazka krajského kola - zúčastnila v celoslovenskom kole rečníckej súťaže Štúrov Zvolen. Prvý deň strávený vo Zvolene bol praktický workshop - zameraný na prípravu rečníkov. Druhý deň bol súťažný. Realizoval sa v noblesných priestoroch Zvolenského zámku, kde sa stretli tí najlepší. Spomedzi veľkého množstva - pätnástich súťažiacich - sa naša Viki rozhodne nestratila a porota jej udelila špeciálnu cenu za najlepšie vypointovanie príbehu v prvej kategórii, ktorú si prevzala z rúk skvelej slovenskej herečky pani Božidary Turzonovovej.
Vikinke srdečne blahoželáme, prajeme jej veľa zdravia a ďalších úspechov! Ďakujeme jej za excelentnú reprezentáciu našej školy, mesta a okresu Nové Zámky a Nitrianskeho kraja.