Triedny výlet 3.B

Žiaci 3.B sa zúčastnili na koncoročnom triednom výlete v Panthera parku, kde sa nachádza okrem veľkého množstva iných zvierat z celého sveta aj najviac mačkovitých šeliem v Európe. Po príchode mali žiaci možnosť vidieť veľké množstvo zvieratiek-aj takých, ktoré doteraz ešte nevideli. Zážitkom bola určite aj možnosť nakŕmiť a pohladkať niektoré z nich. Videli sme aj kŕmenie levov a nadobudli mnoho nových poznatkov o rôznych zvieratkách. Následne sme si dali obed, ktorý každému veľmi chutil a po ňom sladkú zmrzlinu. Po krátkom oddychu a prechádzke medzi zvieratkami sa žiaci na záver zabávali na nafukovacích hradoch. Cestou domov sme sa zastavili v obchode so suvenírmi, kde si žiaci mohli kúpiť pamiatku na tento zábavný deň. Domov sme sa vrátili unavení, ale zato šťastní a s mnohými zážitkami.

Mgr. Gabriela Bartalová