Triedny výlet 9.B

Triedny výlet 9.B sa niesol v duchu športu, adrenalínu, turistiky a dobrej nálady. Chata Žiar v Rajeckej Lesnej nám splnila všetky naše očakávania. Užili sme si turistické vychádzky do okolitej prírody, pozreli sme si slovenský Bethlehem v Rajeckej Lesnej, osviežili sme sa pod Frivaldským gejzírom. Niektorí z nás zdolali neďaleký lyžiarsky kopec, z ktorého sa nám otvorila nádherná panoráma Lúčanskej Malej Fatry.  V areáli chaty sme si užili volejbalové zápasy,  adrenalínový airsoft, lukostreľbu, zipline, silové zápasy.  Nechýbalo večerné opekanie a vynikajúca celodenná strava. Vďaka patrí Marekovi, prevádzkovateľovi chaty Žiar a všetkým, ktorí nám zabezpečili nezabudnuteľné zážitky.

PS: Ďakujem za vzorné správanie všetkých výletníkov z 9.B , ale aj z 9.A. Dúfam, že naň budete spomínať s úsmevom na tvári.

Tr. učiteľka A. Plháková