Výstava domácich prác našich žiačok

Rôzne výstavy výtvarných prác žiakov robíme v škole bežne. Pravidelne obmieňame výstavky zo školských prác, rôzne tematické výstavy a pod. Po prvý raz sme však usporiadali výstavu z domácich prác žiakov. Ide o celkom samostatné práce, ktoré tvoria žiačky doma len preto, že ich to baví. Z ich obrázkov vidieť záujem o ilustráciu literárnych textov, komiksov, pokusy o kópie obrazov, ktoré sa im páčia, ale aj vlastné obrazy zobrazujúce okolitý svet. Obrazy skrášľujú našu hlavnú chodbu na prízemí a okamžite zaujali žiakov aj zamestnancov školy. Sú to pozoruhodné dielka, ktoré svedčia o talente žiačok, ale aj o ich chuti tvoriť. Dúfajme, že aj v budúcnosti budeme môcť predstaviť ďalších malých, resp. mladých autorov, ktorí majú záujem o výtvarnú tvorbu. Tento raz si môžete pozrieť obrazy žiačok:

Zoe Kováčová , 6.A

Linda Krištofová, 6.A