Rozlúčková slávnosť deviatakov

Milí naši deviataci,
dnes sme sa s vami oficiálne rozlúčili. Spoločne sme prešli krásny kus cesty plný zážitkov, smiechu aj nových vedomostí. Každý z vás zanechal v našej škole svoju stopu a za to vám patrí veľká vďaka.
Na ďalšej životnej ceste vám prajeme veľa úspechov, odvahy nasledovať svoje sny a veľa radosti z nových začiatkov.
Budete nám chýbať – držíme vám palce!